Kullanım Şartları

Sitemize hoşgeldiniz. Devam ederek aşağıdaki kuralları ve koşulları kabul ettiğinizi, örf, adet ve yasalara uygun hareket edeceğinizi, olursa daha sonradan üyelerin istekleri doğrultusunda ve oylama yoluyla belirlenecek diğer kuralları kabul etmiş olacağınızı, site yönetimi olarak gerekli görüldüğünde sizinle iletişime geçilebileceğini onaylamış olacaksınız. Bu sayılanlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmaktan vazgeçin.

Burada bahsi geçen 'websitesi' 'sitemiz' 'biz' 'bizler' 'yönetim' vb. kavramlar bu internet sitesinin sahip/sahiplerini ya da sitenin işleyişinden sorumlu diğer kişileri ifade eder.

Bu sitenin kullanım şartları ek olarak şunlardır.:

  • Site üzerinde ki içerik ve sayfaların kulanımı genel amaçlıdır. Herhangi bir uyarı olmaksızın değiştirilebilir.
  • Herhangi bir amaç için bu siteyi kullanırken şunu bilmelisiniz ki içerik sağlayıcı 3. kişiler kendi içeriklerinden sorumludurlar. Sitenin kullanımından doğacak herhangi bir zarar için Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında ne geçerli ise o uygulanır.
  • Site üzerinde ki herhangi bir bilginin ya da materyalin kullanımından kendiniz sorumlusunuz.
  • Bu site tarafımızdan oluşturulan ya da özel izinlerle koruma altına alınmış içeriklerden oluşabilir.
  • Sitenin yetkisiz olarak kullanılması neticesinde doğacak her türlü kanuni yükümlülük için kanunlara uygun hareket edilir, gerekirse suç duyurusunda bulunulabilir.
  • Site bünyesinde başka sitelere bağlantılar bulunabilir, bu bağlantıların içeriği sitemizle alakalı olmayıp, her site kendi içeriğinden sorumludur..
  • Site bünyesine yasadışı materyaller eklemeyeceğinize garanti verir ve böyle bir şey yapanlar olduğunda site ile iletişime geçerseniz sevineceğimizi de söylemekten ayrı bir mutluluk duyar sizlere minnettar kalırız.